2 Kasım 2017 Perşembe

Apple ürünleri yeniden BİM'de!

BİM tarafından satılan Apple ürünleri daha önce adeta kapışılmış ve kısa sürede ürünler marketlerde tükenmişti. Şirket bir kez daha orijinal Apple ürünlerini satışa sunarak, ilkinde bu ürünlerden alamayanlara ikinci bir şans sağlayacak.Apple ürünleri BİM’de kapış kapış! Apple ürünleri BİM’de kapış kapış!

BİM orijinal Apple şarj kablosu ve kulaklıkları satacağını duyurmuştu. Bu haberin ardından Apple ürünleri saatler içinde mağazalarda tükendi.

BİM tekrar orijinal Apple şarj kablosu ve kulaklığı satacak!

10 Kasım tarihinden itibaren BİM marketlerinde satışa sunulacak ürünler arasında 1 metre ve 2 metre uzunluğunda USB şarj kabloları ile EarPods kulaklıklar yer alıyor.


1 metre uzunluğundaki kablo 39,90 TL ve 2 metre uzunluğundaki kablo ise 49,90 TL fiyatla satışa sunulacak. Ayrıca, daha önce 55 TL fiyatla satışa sunulan Apple EardPods kulaklıkların bu defa 49,90 TL fiyatla satışa sunulacağının da altını çizelim.

Bu defa da orijinal Apple aksesuarlarını çok daha uygun fiyatlarla satın alma şansını kaçırmak istemiyorsanız, 10 Kasım’da erkenden marketleri ziyaret etmekte fayda var.
Kaynak: Shiftdelete

Paylaş :

Yazar:

Facebook Yorumlar

0 yorum: