19 Aralık 2017 Salı

CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi Yılbaşına Hazır

Cefic tarafından yönetilen CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi yeni yılı birbirinden renkli etkinlikle kutlamaya hazırlanıyor. 19-31 Aralık tarihleri arasında 160 TL alışveriş yapan herkes alışveriş merkezinin 16. yılı kutlamalarına özel olarak hazırlanan “16 Olmak Onurdur” duvarından kupa hediyesi kazanabilecek. Ayrıca 16 kişi define haritasıyla AVM içinde bulacakları sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Alışveriş merkezi ziyaretçileri 16-31 Aralık tarihleri arasında 16 gün boyunca her gün ilk 16 kişiye 160 TL ve üzeri alışveriş fişini danışmaya ibraz etmeleri halinde Shop&Win kartlarına 16 TL para puan yüklenecek.

Bursalılar için konforlu ve keyifli alışveriş fırsatı sunan CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi, yılbaşı ruhunu Aralık ayı boyunca misafirlerine hissettiriyor. “16 Olmak Onurdur” organizasyonlarının yanı sıra hem çocukların hem de yetişkin misafirlerinin beğenisi kazanacak bir çok etkinliğe ev sahipliği yapacak. CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi 18 Aralık- 4 Şubat tarihleri arasında Doğa Koleji iş birliği ile çocuklar için özel “Kurabiye Evi” ile çocuklar kendi yaptıkları kurabiyeleri keyifli bir ortamda arkadaşlarıyla beraber tadacaklar. Çocuklar aynı zamanda 30-31 Aralık tarihinde Noel Baba ile kar küresi yaparak, el becerilerini geliştirebilecekler.
CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi’nde 16-31 Aralık tarihleri arasında yapılacak “Yılbaşı Panayırı” ise birbirinden farklı yeni yıl hediye alternatifleri sunacak. Gelen misafirler sevdiklerine yeni yıl temalı birçok hediye seçeneği bulabilecekler.

CEFIC Hakkında:
CEFIC, 1986 yılından beri Avrupa’da, 1994 yılından itibaren de Türkiye’de faaliyet gösteren bir danışmanlık şirketidir.
CEFIC, uluslararası çapta sahip olduğu uzmanlık, bilgi birikimi ve de ürettiği özel çözümlerle gerek yatırımcılara, geliştirmecilere, gerekse de kiracılara büyüme ve faaliyetlerine değer katma açısından en verimli sonuçlara ulaşabilmeleri için destek vermektedir.
85 kişilik profesyonel ekibiyle CEFIC, yaklaşık 500.000 metrekare brüt bina alanına (GBA) denk gelen, alışveriş merkezleri ve ticari gayrimenkul projelerinin yönetimini sağlamaktadır.
CEFIC müşterilerine yatırım, geliştirme, kiralama, tasarım, varlık ve tesis yönetimi alanlarında verdiği hizmetlerin yanı sıra, alışveriş merkezleri ve ticari gayrimenkul projeleri için pazarlama ve tanıtım konusunda da destek sunmaktadır.
CEFIC, alışveriş merkezi yönetimi ve kiralama alanında başarısını kanıtlamış bir şirket olmakla beraber, performansıyla daha da iyiye, mükemmele ulaşma yolundaki çalışmalarını sürdürmektedir.

CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi Hakkında:
Türkiye’nin alışveriş merkezi kiralama ve yönetimi alanında lider şirketi CEFIC tarafından yönetilen, 100.000 metrekare arsa alanı üzerine kurulu CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi, 60.000 metrekare kiralanabilir alanda 146 seçkin mağaza ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir.
CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi; içlerinde CarrefourSA Hipermarketin yanı sıra TeknoSA Extra, Yataş, Flo, Koton, LC Waikiki, Koçtaş, Defacto ve MACFit gibi birçok ulusal ve uluslararası markanın yer aldığı güçlü mağaza karması ile Bursalılar için konforlu ve keyifli alışverişin başlıca adresidir.
2011 yılında yenilenen yüzüyle Bursalılara hizmet vermeye devam eden CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi, 1.900 metrekarelik bowling salonu, 1.500 koltuk kapasiteli 6 salonlu sineması, yeni, modern ve çeşitlilik bakımından son derece zengin yeme içme alanlarıyla Bursa’da yalnız alışverişin değil, aynı zamanda eğlencenin de merkezi konumunda. 2014 yılında toplamda 5.000 metrekare ilave kiralanabilir alanın yaratıldığı yenileme çalışmaları sonucunda; Toyzz Shop, Linens, Korkmaz gibi seçkin mağazaları bünyesine katan CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi’nin bu yeni geliştirilen alanda ziyaretçilerine en büyük sürprizi ise 1.970 metrekarede hizmet veren MACFit Spor Kul übü oldu.

Paylaş :

Yazar:

Facebook Yorumlar

0 yorum: