29 Aralık 2017 Cuma

Sur Yapı Marka AVM’de alışveriş yap, ev kazan!

Bursa’nın yeni markası Sur Yapı Marka AVM’de ev kazandıran kampanya başladı! Sur Yapı Marka AVM’de 250 TL’lik alışveriş yapanlar, Bursa Sur Yapı Marka Rezidans’tan ev sahibi olma şansı yakalıyor.
Bursa’nın yeni markası Sur Yapı Marka AVM ziyaretçilerini ev sahibi yapıyor. Kıyafetten restoranlara, teknoloji mağazalarından eğlence noktalarına 250 markayı Bursalılar’la buluşturan Sur Yapı Marka AVM’nin misafirleri Sur Yapı Marka Kart’larına işlettikleri 250 TL’lik alışverişleriyle ev sahibi olma şansı yakalıyor. Alışveriş yapanlar arasında yapılacak çekilişle bir şansı ziyaretçi, Sur Yapı Marka Rezidans’ın 18’inci katındaki 83 m²’lik muhteşem manzaralı rezidansa ücretsiz sahip olacak. Ziyaretçiler, 30 Nisan’a kadar çekilişe katılabilecek.


1 Haziran’da “Size Her Şeyin Markası Yakışır” sloganı ile ziyaretçileri ile buluşan Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi, modadan lezzete, spordan eğlenceye, teknolojiden hizmete 250 markaya ev sahipliği yapıyor. Bursa’nın ilk Imax özellikli sineması olan Cinemaximum, lüks konsepti ile hizmet verecek olan spor merkezi Euphoria Artis, Bursa’ya Sur Yapı Marka AVM ile gelen Decatlon, Gap, The North Face, Sunglass Hut, Machka, O Bag, Napapıjrı, Hemıngton, Porland, Kiehls gibi birçok marka Sur Yapı Marka AVM ile Bursalılarla buluşuyor. Ulusal ve uluslararası markaları bir arada sunan Sur Yapı Marka, alışverişin yanı sıra kültür sanat etkinlikleri, çocuklara özel tasarlanan oyun alanı, müzik sahnesindeki müzik dinletileri, moda sahnesindeki moda sunumları ile de Bursalıların beğenisini topluyor.

Paylaş :

Yazar:

Facebook Yorumlar

0 yorum: