17 Ocak 2018 Çarşamba

CES Bülteni: Sony’nin yeni Kompakt Tekli Sound Barı, gerçek ses ile şık ve ince tasarımı buluşturuyor


Sony'nin yeni Kompakt Tekli Sound Barı, gerçek ses ile şık ve ince tasarımı buluşturuyor


  • Dahili subwoofer ve S-Force PRO Ön Surround özelliğine sahip kompakt Sound Barı derin bas ve geniş surround ses alanı sunuyor
  • Bu kompakt ve şık Sound Barı, siyah renk seçeneği ile kolaylıkla yaşam alanınızın parçası haline geliyor

Sony'nin yeni 2.1ch Kompakt Sound Barı HT-SF200, kanepenizin konforunda sinematik ses hissi yaşattığı gibi, adeta üzerine konulduğu her mobilyayı tamamlamak için tasarlanmışçasına hoş bir görünüme sahip. İzleyeceğiniz film veya televizyon programını seçtikten sonra ayrı bir subwoofer'a gerek duymadan "Kompakt Sound Barı"ndan tüm düşük frekanslı sesleri ve net insan seslerini duyabilirsiniz.
İnce ve şık Sound Barı, dahili bir subwoofer'a sahip olmasının yanı sıra Dolby Digital kodekini de desteklemesi ile oturma odanız için benzersiz ses üretiyor. Kompakt boyutuna rağmen, S-Force PRO Ön Surround özelliğinin eklenmesi, odanın dört bir yanını saran kablolar olmaksızın, hoparlörler ile çevrelendiğiniz hissini veriyor.

Kolay bağlanabilirlik
Yaşam alanını temiz ve düzenli tutan SF200, HDMI ARC, Optik veya Bluetooth®[1] üzerinden televizyona kolay bağlanabilirlik özelliğinin avantajından yararlanıyor. Aynı zamanda, Bluetooth® teknolojisi ile diğer akıllı cihazlara kablosuz olarak bağlanabiliyor. Alternatif olarak, hızla bağlanıp anında bir şarkı çalmak istediğiniz anlarda, SF200, kolay çalma için bir USB cihazını bağlamanıza imkan veren kullanışlı bir USB giriş özelliğine de sahip.

Mükemmel eş
Bu, ses kalitesinden taviz vermeksizin, iç dekorasyonunuza uyum sağlayan şık bir "hepsi bir arada" çözüm. Küçük yaşam alanları için ideal olan ürün, televizyonun önüne ya da yanına yerleştirilecek raflara veya konsollara kolaylıkla uyum sağlıyor. Deri görünümlü üst ve kompozit yanlar gibi malzemeler, pürüzsüz uyumu yakalayarak tarzınızı tamamlayacak şekilde bir araya getirildi. Sound Bar, kömür siyahı (HT-SF200) renkte temin edilebiliyor.

Sony hakkında daha fazla haber için http://presscentre.sony.eu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş :

Yazar:

Facebook Yorumlar

0 yorum: