8 Ocak 2018 Pazartesi

Harun Juventus radarına girdi!

Bursaspor'da harun göz kamaştırıyor. İzmir temsilcisi Altınordu'nun genç file bekçisi Berke Özer için Türkiye'ye gelen Juventus temsilcileri, Harun Tekin'in performansı sonrası araştırma yapmaya başladı. Gelişmelerden Başkan Ali Ay'da haberdar edildi.

Bursaspor'un Antalya kampında hareketlilik devam ediyor. Önceki gün Altınordu ile karşı karşıya gelen yeşil beyazlılar sahadan 3-2'lik galibiyetle ayrıldı. Titanic Otel sahasında oynanan karşılaşmada İtalyan devi Juventus'un da yetkililerinin olduğu belirtildi. Altınordu'nun gelecek vaad eden kalecisi Berke Özer'i gözlem altına alan Juvestus yetkililerinin maçta iyi bir performans gösteren Harun Tekin'i beğendikleri öğrenildi.


Berke'yi beğenmeyen Harun için ise bilgi toplayan İtanyan temsilcilerinin Başkan Ali Ay'la da tanıştıkları öğrenildi. Dün sabahki çalışmayı takip eden Başkan Ay'a da tüm gelişmeler aktarıldı. Altınordu'dan birçok ismin menajeri olan Ömer Koray Uzun'un antrenman esnasında Başkan Ay ve Futbol Şube Sorumlusu Hasan Parlakay'ın yanına gelerek, “Başkanım Juventus scouatları Berke için geldi fakat Harun'u beğendi” demesi dikkat çekti. Menajer Uzun ayrıca, “Başkanım Altınordu'dan beğendiğiniz isimler var mı?” diye de sordu. Ali Ay ise bu soruya sadece “var” demekle yetindi.Dünkü idmanı Başkan Ali Ay ve Futbol Şube Sorumlusu Hasan Parlakay ile birlikte takip eden menajer Ömer Koray Uzun, Harun'la ilgili bilgi verdi.Menajer Uzun, antrenman sonrası Harun Tekin ile de bir araya geldi.Juventus kulübünün scoutu (şapkalı olan) Bursaspor-Altınordu karşılaşmasında Harun Tekin'in performansına hayran oldu.

Kaynak: Olay

Paylaş :

Yazar:

Facebook Yorumlar

0 yorum: