23 Ocak 2018 Salı

Hava Ambulansları Güvenli mi?

Hava Ambulansı Hizmetleri

Plures Air'in sunduğu Türkiye hava ambulansı hizmetleri, kara ambulanslarının trafik, kötü hava ve yol şartları sebebiyle acil durumdaki hastalara ulaşılamaması gibi durumlarda başvurulabilen ve ulaşım sorunlarını ortadan kaldırarak, hasta nakillerinde kolaylık sağlayan bir sağlık ve ulaşım hizmetidir.Plures Air, Türkiye çapında sağladığı hava hizmetleri, her zaman tecrübesi, uzman personeli ve yüksek donanımlı uçakları sayesinde müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmuştur. Türkiye'nin en bilinen ve en çok güvenilen hava ambulansı hizmetlerini sunan Plures Air, yurtiçi ve yurtdışı fark etmeksizin hizmet verebilmektedir.

Hava Ambulansları Güvenli Mi?

Acil müdahale gerektiren hastaların hem ilk müdahalelerinin yapılması hem de güvenli bir yolculuk geçirebilmeleri için tüm hava ambulansları Sağlık Bakanlığı ve Sivil Havacılık koşullarına uygun olarak hazırlanmıştır ve gerekli tüm onay belgesine sahiptir.

Ambulanslar acil durumlarda Türkiye'nin herhangi bir bölgesine hızla havalanabilmeleri için sürekli kontrolden ve sterilizasyondan geçirilmektedir. Hava ambulansının içerisinde yeterli düzeyde bulunan medikal ekipman, her daim hijyenli bir ortamda, özenle saklanır. Aynı zamanda uçakların teknik bakımları ve onarımları da düzenli bir şekilde yapılmaktadır.
Ambulansların içinde hastalarla ilgilenmesi için yüksek eğitimli sağlık personelleri hizmet vermektedir. Acil durumlar için havada yapılacak ilk müdahale ile hastanın durumu stabil ve güvenli hale getirilmektedir. Hastalar nakil edilecekleri hastanelerin bulunduğu bölgedeki en yakın havaalanına hızlı bir şekilde götürülürken uçakta bulunan eğitimli sağlık personelleri, hastaların sağlık düzeylerini en iyi şekilde korumayı prensip edinmişlerdir. Eğer hastanın ulaştırılacağı hastanede ameliyata alınması gerekiyorsa, özel hava ambulansları içinde ameliyat öncesi hazırlıkların yapılmasına olanak sağlayan donanım bulunmaktadır.

Hava Ambulansları Nerelere Hizmet Vermektedir?

Türkiye'nin her bölgesine, haftanın her günü, günün her saati hizmet verilebilmektedir. Hasta nakillerinde ve uzak mesafe nakillerinde genellikle uçak ambulanslar tercih edilmektedir. Tüm işlemlerin hızlı, güvenli ve konforlu olarak gerçekleştirilmesi için en uygun uçak seçimi ve tüm operasyon süreci hava tahliye operasyonlarında tecrübeli personeller tarafından yürütülmektedir.

Hava Ambulansı Hizmeti Ücreti Nedir?

Plures Air için bu hizmet sadece ticari amaçla verilmemektedir ve bu sebeple Türkiye'nin her kesiminden her insanın alabilmesi için birçok kiralama avantajı ve seçeneği sunulmaktadır. Eğer ciddi bir sağlık durumu olan ve başka bir şehre ya da ülkeye tahliye edilmesi gereken bir yakınınız var ise Plures Air'den 7/24 cazip kiralama fiyatları ve şartlarıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Talep ettiğiniz takdirde Türkiye Hava Ambulansı Hizmetleri ile hastanız en kısa zamanda gideceği yere güvenle ulaştırılacaktır.
Detaylı Bilgi: http://www.ambulansucakkiralama.com/
Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi - EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy - Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.ambulansucakkiralama.com

Paylaş :

Yazar:

Facebook Yorumlar

0 yorum: