16 Ocak 2018 Salı

ONUR MARKET’TEN P&G ÜRÜNLERİ ALANLAR BURSASPOR-BAŞAKŞEHİR MAÇINA HAZIR

Onur Market ve P&G işbirliğiyle başlatılan Bursaspor Kampanyası ile Onur Market’ten 50 TL ve üzeri P&G ürünü satın alanlar, Bursaspor-Başakşehir maçı biletleri ve yüzlerce Bursaspor taraftar ürünleri kazandı.Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sporun ve sporcuların en büyük destekçileri arasında yer alan P&G’nin, Onur Market işbirliğiyle, 4 Ocak tarihinde başlayıp 14 Ocak tarihinde sona eren Bursaspor Kampanyasına katılanlar sürpriz hediyelerin sahibi oldular.

Onur Market’in Bursa Mağazaları’ndan Alo, Ariel, Fairy, İpana, Orkid, Prima, Pantene, Head&Shoulders ve Gilette gibi Türk tüketicisinin hayatına dokunan markalardan toplam 50TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 100 kişi, 21 Ağustos tarihinde Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynanacak olan Bursaspor - İstanbul Başakşehir FK maçına bilet kazandı. Sonraki 200 kişi Bursaspor taraftar atkısı, bir sonraki 300 kişi ise Bursaspor taraftar beresi kazandı.

Kampanyadan hediye kazanan şanslı Bursasporlular 17 Ocak tarihinde SMS ile bilgilendirilecek ve hediyelerinin belirttikleri adreslere gönderimi yapılacak.

Paylaş :

Yazar:

Facebook Yorumlar

0 yorum: