5 Ocak 2018 Cuma

Poko'nun değeri 1,5 milyon Euro!

Forvet tranferi için yoğun çalışmalar yürüten Bursaspor, rotayı Karabük'ün başarılı oyuncusuna çevirdi. Karadeniz temsilcisi, tecrübeli orta saha oyuncusuna alacaklarını ödeyerek 'serbest kalma' olayını ortadan kaldırdı. Başkan Ali Ay'ın istenilen bonservisi çok bulduğu ve görüşmelerin sürdüğü öğrenildi.
Bursaspor'un transfer gündeminde yer alan Kardemir Karabüksporlu Poko ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Daha önce Karadeniz ekibiyle bir görüşme yapan yeşil beyazlı yönetim, temaslarını sıklaştırdı.

Hem 6 hem de 8 numarada görev yapabilen 24 yaşındaki oyuncu için Kardemir Karabükspor yönetiminin 1 milyon 500 bin Euro bonservis ücreti istediği belirtildi. Başkan Ali Ay'ın rakamı çok bulduğu ve pazarlıkların sürdüğü belirtildi.

GÖZTEPE DE İLGİLENİYOR

Karadeniz temsilcisinin, alacakları bulunan Poko'nun serbest kalmaması için önceki gün oyuncuya ödemelerini de gerçekleştirdiği belirtildi. Kırmızı mavili kulübün takasta oyuncu teklifine de sıcak bakmadığı öğrenildi.

Teknik Direktör Paul Le Guen daha önce Poko için 'Bekleyelim' yanıtı vermiş ancak yaptığı araştırmaların ardından transfere onay vermişti. Bu arada tecrübeli orta saha oyuncusuyla ligin flaş ekiplerinden Göztepe'nin ilgilendiği belirtildi.

Kaynak: Olay.com.tr

Paylaş :

Yazar:

Facebook Yorumlar

0 yorum: