17 Ocak 2018 Çarşamba

Tekzen’den Yıldız Yagmuru


Tekzen'den Yıldız Yağmuru

Türkiye'nin yüzde 100 yerli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen'de yıldızlı ürünlerden yapılan alışverişler artık çok daha avantajlı.


Türkiye'nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, yıldızlı ürün kampanyası ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Tekzen'in tüm mağazalarında geçerli olan yıldızlı ürün kampanyası ile TekzenKartlı alışverişlerden kazanılan puanlar yüzde 3 daha fazla değer kazanıyor.

Yıldızlar puanlara, puanlar harcamalara dönüşüyor!

Türkiye'nin en doğusundan en batısına uzanan 130 mağazasıyla Tekzen'de yıldızlı ürünlerde alışverişler puanlara, puanlar harcamalara dönüşüyor. Yıldızlı ürünler avantajlı fiyatlarının yanı sıra yüzde 3 daha fazla puan kazandırıyor. TekzenKart ile yapılan alışverişlerde geçerli olan yıldızlı ürün kampanyası radyatörden ısıtıcıya, sarkıttan lambader'e kadar onlarca avantajlı ürün seçeneği ile sizleri bekliyor.
Kendin Yap (DIY-Do It Yourself) sektörünü Türkiye'ye kazandıran Tekzen, inşaat ve boya malzemelerinden mobilyaya, ev dekorasyon ürünlerinden bahçe ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesiyle tüketicilerine ekonomik, uygulanabilir çözümler sunuyor.


* Kampanya www.tekzen.com.tr alışverişlerinde geçerli değildir.

Bilgi için: İpek Çelikkol / İletişim Ofisi – 0212 324 80 17
ipek.celikkol@iletisimofisi.comEditör Notu: Yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, 1995 yılında Merter'de açtığı ilk mağazasının ardından, bugün 55 ilde 130 mağazası ile faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye'deki toplam +239 bin m2'lik satış alanı ile müşterileri için ferah alışveriş ortamı sunan, Romanya'da mağaza açan ilk yerli marka Tekzen, Avrupa DIY Perakende Birliği EDRA'nın Türkiye'den tek üyesidir. www.tekzen.com.tr


Paylaş :

Yazar:

Facebook Yorumlar

0 yorum: