10 Şubat 2018 Cumartesi

Şehirli erkeğin modern stili Kent Meydanı AVM'de

Kent Meydanı AVM -1 Çarşı ve Meydan Çarşı Katı'nda bulunan Koton, Sevgililer Günü için erkek koleksiyonundan en özel parçalarla geniş bir hediye seçeneği sunuyor.Koton, Sevgililer Günü yaklaştıkça hediye telaşına giren kadınları bu yıl da aradıkları en özel hediyelerle buluşturuyor. Casual gömleklerden yumuşak dokulu triko parçalara, takım elbiselerden parfüme birbirinden özel hediye seçenekleri Koton Mağazalarında sizleri bekliyor.


Şehirli erkeğin modern stili
Koton Erkek Koleksiyonu, İtalyan kumaşlardan üretilen dar kesim, küçük ekose desenli takımlar, hareket özgürlüğünü kısıtlamadan vücudu saran stilde kullanılan palto ve ceketler, casual gömlekler ve dikkat çeken triko parçalarının karışımıyla yeni bir modern stil sunuyor. Koleksiyonda kırmızı, bordo, hardal, bej ve çikolata kahverengisi gibi sıcak renklerin yanı sıra deniz mavisi, yeşil, haki, siyah gibi soğuk renklerin kullanıldığı tasarımlar yer alıyor.


Koleksiyonda yer alan triko parçalar ise yumuşak dokuları, halat dikişleri ve kabartma baskılar gibi alışılmışın dışında tasarlanan figürlerle dikkat çekiyor.

Sevgilinin kokusu
Parfümden vazgeçemeyen erkekler için de hediye seçeneği sunan Koton, Green Hunter ve Limitist’in etkileyici kokusu kadınların dikkatini çekiyor. Bergamot’un ışıltılı notaları ile açılan Limistist, tarçın, karanfil ve safranın lüks notalarıyla birleşerek ihtişamlı ve gizemli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Turunçgil notalarıyla başlayıp, amber ve paçuli ile sonlanan Green Hunter ise, günlük hayatta spor giyimi seçen erkeklerin tercihleri arasında yer alıyor.
14 Şubat’a Özel Tasarımlar
Koton Erkek Koleksiyonu, Sevgililer Günü’ne özel tişört tasarımlarıyla en romantik hediye seçeneklerini oluşturuyor. İki farklı modelden oluşan 14 Şubat özel tasarımı tişörtler kalp ve Fransızca ‘aşk’ yazılı modelleriyle dikkat çekiyor.

Paylaş :

Yazar:

Facebook Yorumlar

0 yorum: