KÜNYE

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Bursamedya Grup
Emre Bayraktar 
emre@bursahaberler.com

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Muhammer Ferik
muhammer@bursahaberler.com


Editörler / Editors
Zafer Peker
zafer@bursahaberler.com


Tuncay Şimşek
tuncay@bursahaberler.com


Cemal Bayraktar
cemal@bursahaberler.com


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Mustafa Esen
mustafa@bursahaberler.com


Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Ali Mutlu

Mali Müşavir / financial advisor
Hasan Serbest

Reklam /  Advertise
Furkan Uygun

Dikkaldırım Mahallesi, Aydınlar Sokak No: 10 PK: 16090 Osmangazi/Bursa

furkan@bursahaberler.com
İLETİŞİM / Communication

Adres: Dikkladırım Mahallesi, Aydınlar Sokak No:10 Osmangazi/Bursa
Telefon/Phone: +90 224 238 21 89

Cep Telefon: +90 536 379 37 20

Mail: iletisim@bursahaberler.com

www.bursahaberler.com
‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir.
YAZILIM
Blogger alt yapısı ile msdesign'a aittir.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Bursahaberler.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.


© Copyrigt 2014 bursahaberler.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları bursahaberler.com’a aittir. Bursahaberler.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar bursahaberler.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.bursahaberler.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Bursahaberler.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.


Bu web sitesi (web sitesi üzerinden link verilen üçüncü kişilere ait web siteleri hariç) bursahaberler.com tarafından kontrol ve idare edilmektedir. İşbu web sitesine erişim sağlamanız veya web sitesini kullanmanız halinde web sitesinin içeriği ile ilgili ve sizin erişim ve kullanımınızla ilgili hususlarda çıkacak sorunların çözümünde uygulanacak hukuk Türk Hukuku olup, Türk mahkemeleri yetkili kılınmıştır.Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the bursahaberler.com. However, sometimes the bursahaberler.com uses third parties to process your information. bursahaberler.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the bursahaberler.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the siteniz .com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the bursahaberler.com and its services. When you use bursahaberler.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the bursahaberler.com cookies section of our full Privacy Policy.

0 yorum: